Czujniki podciśnienia

Czujniki podciśnienia Czujniki ciśnienia

Dzięki zastosowaniu czujników podciśnienia można zagwarantować bezpieczeństwo procesu i zoptymalizować czas trwania cykli. Czujniki te mogą mierzyć i kontrolować wartości podciśnienia w zakresie od -1 do 0 bar. Czujniki podciśnienia firmy Schmalz oferują również dodatkowe funkcje takie jak regulowane punkty przełączania oraz możliwość regulacji histerezy.

Dostępne są również elektroniczne czujniki podciśnienia z wyświetlaczami cyfrowymi i przyciskami regulacji, umożliwiające szybkie i proste programowanie. Modele te gwarantują wysoką precyzję przełączania i powtarzalność. Istnieje również model wyposażony w dwa wyjścia przełączania (cyfrowe i analogowe). Pneumatyczne czujniki podciśnienia mogą być wykorzystywane tam, gdzie nie ma dostępu do zasilania elektrycznego. Elektromechaniczne czujniki podciśnienia mają stałą histerezę i są wykorzystywane do monitorowania prostych podciśnieniowych urządzeń do przenoszenia.

W ofercie firmy Schmalz znajdują się czujniki ciśnienia oraz czujniki ciśnienia/podciśnienia, które można montować zarówno po stronie ciśnienia, jak i podciśnienia.

Więcej informacji na temat czujników podciśnienia

Zamawianie czujników podciśnienia w sklepie internetowym w naszym Serwisie międzynarodowym