Schmalz – Specjalista w Technologii Próżniowej

Filipiak Roman - Dyrektor Zarządzający Schmalz Polska
Filipiak Roman - Dyrektor Zarządzający Schmalz Polska

Siedziba firmy Schmalz Sp. z o.o. znajduje się w Złotnikach k/Poznania. Dzięki zespołowi techników i inżynierów szkolonych w fabrykach oferujemy usługi w zakresie lokalnej sprzedaży i pomoc serwisową, a także zapewniamy lokalne testy, szkolenia i możliwości instalacji. Dostawy są przeprowadzane z głównych centrów logistycznych firmy jak i z lokalnych magazynów.

Firma Schmalz oferuje pełną gamę produktów próżniowych, takich jak elementy próżniowe i systemy chwytające, ergonomiczne próżniowe systemy podnoszące oraz próżniowe systemy mocujące. Biuro w Złotnikach zapewnia sprzedaż, obsługę oraz usługi magazynowania i napraw. Cały personel techniczny zajmujący się sprzedażą i wsparciem jest regularnie i profesjonalnie szkolony.

Schmalz Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Schmalz. Grupa Schmalz, z siedzibą główną w Niemczech, zatrudnia 1200 pracowników na całym świecie. Schmalz jest firmą rodzinną funkcjonującą od trzech pokoleń, którą aktualnie prowadzą dwaj bracia: dr Kurt Schmalz i Wolfgang Schmalz. Wspólnie bracia rozwinęli spółkę Schmalz w wiodącego na arenie międzynarodowej dostawcę technologii próżniowej dla zastosowań w automatyzacji, w zakresie obsługi i mocowania.