Targi Automaticon 20-23 marca 2018 r.

Schmalz na tarcha Automaticon
Zapraszamy na nasze stoisko A12/B11, hala 1.
Po raz kolejny zapraszamy na Targi Automaticon. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć różnego typu przyssawki, chwytaki, eżektory i inne komponenty wykorzystywane w automatyzacji i robotyzacji. Nasi inżynierowie chętnie odpowiedzą na każde pytania związane z techniką podciśnienia.

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON® są największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki.

Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.

Targom towarzyszy bogaty program seminariów, wykładów i prezentacji firm oraz renomowany konkurs o Złoty Medal.

Targi AUTOMATICON®  to również kreowanie i utrwalanie wizerunku firmy, wymiana wiedzy i doświadczeń, a także możliwość pozyskiwania nowych klientów w bezpośrednich rozmowach.

Kolejna dwudziesta czwarta edycja odbędzie się w dniach 20 - 23 marca 2018 r. w EXPO XXI WARSZAWA, ul. Prądzyńskiego 12/14, nowoczesnym obiekcie zapewniającym największą powierzchnię wystawienniczą w samym centrum stolicy

Udział weźmie ponad 300 wystawców, którzy łącznie reprezentować będą ponad 500 firm.

Organizatorzy:

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP

MVM Sp. z o.o.