Targi Schmalz Polska

Urządzenie do transportu szyb
Dziękujemy za odwiedzenie naszych stoisk na Targach Automaticon i WinDoorTech.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie  dziękujemy za odwiedzenie naszych stoisk na Targach WinDoorTech i Automaticon 2017. Targi okazały się dla nas po raz kolejny doskonałą promocją.  Duże zainteresowania i różnorodność otrzymanych pytań potwierdza, że tworzymy produkty na miarę potrzeb i oczekiwań klientów. Mamy świadomość, że nasze urządzenia ułatwiają przenoszenie ciężkich elementów bez angażowania w ten proces wielu osób, wpływając przy tym na poprawę warunków bezpieczeństwa w pracy, a także chroniąc zdrowie pracowników.

Na targach WinDoorTech najwięcej zapytań otrzymaliśmy odnośnie chwytaka podciśnieniowego VacuMaster Glass 600, za pomocą którego można przenosić okna w pionie i poziomie ważące do 600 kg. Wielu producentów okien i firm monterski kierowało także pytania odnośnie przenoszenia okien na produkcji.

Oprócz podnośników podciśnieniowych zaprezentowaliśmy także różnego typu ssawki, bloki podciśnieniowe CNC, komponenty podciśnieniowe, suwnicę aluminiową oraz  żuraw kolumnowy z aluminiowym wysięgnikiem.

Stoisko na targach Automaticon w tym roku cieszyło się bardzo dużą popularnością wśród odwiedzających. Otrzymaliśmy rekordową liczbę zapytań odnośnie przyssawek, chwytaków powierzchniowych i innych komponentów. Tendencja wzrostowa sugeruje, że zautomatyzowane procesy stają się co raz bardziej doceniane przez polskich przedsiębiorców. 

Nasz wykwalifikowany personel szczegółowo udzielał odpowiedzi na wszelkie pytania związane z techniką podciśnieniową oraz technologią próżniową.

W tym roku jeszcze dwa wydarzenia targowe przed nami. Już teraz zapraszamy na Targi Plastpol w Kielcach i na Targi Mach-Tool w Poznaniu. 

Więcej na temat Targów Plastpol