Zapraszamy wszystkich na Targi Budma 2018 w Poznaniu! Pawilon 8, stoisko 28.

Firma Schmalz Budma 2018
Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć działanie chwytaka próżniowego w akcji zapraszamy na stoisko firmy Schmalz. Pokażemy z bliska budowę chwytaka podciśnieniowego, wyjaśnimy jego działanie oraz objaśnimy, jakie przyssawki mają konkretne zastosowanie przy podnoszeniu okien. Każdy z odwiedzających będzie mógł sprawdzić jak prosta i łatwa jest obsługa urządzenia podciśnieniowego.

Wyjaśnimy różnicę między działaniem chwytaka podciśnieniowego a podnośnikiem podciśnieniowym do lekkich ładunków. Odpowiemy, dlaczego tak wielu polskich producentów z branży okiennej i szklarskiej korzysta z naszych systemów podciśnieniowych.

Zaprezentujemy także bloki podciśnieniowe i systemy mocujące do centrów obróbczych CNC. Dzięki wykorzystaniu podciśnieniowych systemów mocowania obrabianie listw, ram czy też innych elementów jest o wiele prostsze. Dla tych, którzy pracują w branży logistycznej pokażemy działanie podnośnika JumboFlex, który delikatnie, sprawnie oraz szybko podniesie tekturowy karton, skrzynkę czy worek.

Odwiedź nas i przekonaj się jak podciśnieniowe systemy pomagają pracownikom w dźwiganiu przedmiotów.