Praca

Pracownik firmy Schmalz

Innowacyjne produkty oraz doskonała jakość usług to nie jedyne powody leżące u podstaw sukcesu naszej firmy. Profesjonalni i zadowoleni pracownicy to kluczowy element przyczyniający się do sukcesu firmy i prowadzący do osiągania lepszych wyników.

"Wiedza, doświadczenie i oddanie naszych pracowników - to w nich kryje się nasza siła. Chcielibyśmy podziękować naszym managerom i pracownikom za ich oddanie i entuzjazm, który wykazują w swojej codziennej pracy, jak również za ich lojalność i współpracę przy realizacji naszych wspólnych celów", mówią dr Kurt Schmalz oraz Wolfgang Schmalz, dyrektorzy zarządzający międzynarodowej Grupy Schmalz.

Spółka Schmalz Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy Schmalz, której siedziba mieści się w niemieckim Schwarzwaldzie. Rozpocznij karierę w międzynarodowej firmie. Podstawą sukcesu odnoszonego przez firmę Schmalz są uzdolnienia i oddanie jej pracowników. Firma Schmalz oferuje bezpieczne i stabilne zatrudnienie z dobrymi perspektywami, zapewniając pomyślną przyszłość.

Zachęcamy do przyłączenia się do firmy, która posiada jasną strukturę organizacyjną, uczciwy system wynagrodzeń oraz oferuje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku. Wszystkie te cechy czynią z nas atrakcyjnego pracodawcę. Kompetencje międzykulturowe i mobilność są promowane przez firmę Schmalz za pośrednictwem programu międzynarodowych wymian realizowanych w ramach Grupy Schmalz.