Systemy podciśnieniowe

Firma Schmalz jest wiodącym międzynarodowym dostawcą techniki podciśnieniowej do zadań automatyzacyjnych, zadań przenoszenia oraz zadań mocowania. Doskonała jakość cechująca produkty firmy Schmalz w połączeniu z wysokimi kompetencjami naszych pracowników w zakresie doradztwa zapewniają idealne rozwiązanie dla każdego obszaru zastosowań. Nasze produkty i usługi są precyzyjnie dostosowywane do potrzeb klientów.

(Kopie 1)

Systemy podciśnieniowe wykorzystywane do przenoszenia różnych elementów roboczych

Oferta produktowa firmy Schmalz składa się z czterech różnych grup produktów.

Komponenty podciśnieniowe

Komponenty podciśnieniowe, które stanowią podstawę systemów podciśnieniowych wykorzystywanych do realizacji zadań przenoszenia w procesach zautomatyzowanych. Komponenty podciśnieniowe obejmują szeroką gamę przyssawek, różne generatory podciśnienia, elementy montażowe, filtry, czujniki oraz wszystko to, co jest niezbędne do zbudowania kompletnego systemu podciśnieniowego.
Więcej na temat komponentów podciśnieniowych

Podciśnieniowe systemy chwytakowe

Podciśnieniowe systemy chwytakowe to systemy dostarczane w wersji gotowej do podłączenia. Podciśnieniowe systemy chwytakowe mogą mieć postać chwytaków wieloprzyssawkowych, które są montowane z różnego rodzaju komponentów podciśnieniowych, lub postać Warstwowych systemów chwytakowych, które stanowią oddzielny produkt.
Więcej o podciśnieniowych systemach chwytakowych

Podciśnieniowe systemy przenoszenia

Podciśnieniowe urządzenia podnoszące stanowią idealne rozwiązanie do podnoszenia i przesuwania dużych ciężarów o wadze do 200 kg. Firma Schmalz ma w swojej ofercie podciśnieniową tubę podnoszącą Jumbo oraz podciśnieniowe urządzenie podnoszące VacuMaster, które są dostępne w wielu różnych wersjach dostosowanych do różnych obciążeń i elementów roboczych. Do mocowania podciśnieniowych systemów przenoszenia w ofercie firmy Schmalz znajduje się szereg żurawi obrotowych oraz suwnic, które doskonale nadają się do montażu produktów firmy Schmalz.
Więcej na temat podciśnieniowych systemów przenoszenia

Podciśnieniowe systemy mocowania

Podciśnieniowe systemy mocowania firmy Schmalz stanowią innowacyjne rozwiązanie w zakresie mocowania elementów roboczych w centr obróbczych CNC, zapewniając bardzo szybkie, bezpieczne i precyzyjne mocowanie. Wielu producentów już w tej chwili montuje podciśnieniowe systemy mocowania firmy Schmalz jako wyposażenie fabryczne swoich obrabiarek CNC, natomiast w ofercie firmy Schmalz znajdują się również systemy umożliwiające rozbudowę już istniejących centr obróbczych CNC.
Więcej na temat podciśnieniowych systemów mocowania