Wiadomości dotyczące Specjalisty w dziedzinie techniki podciśnieniowej, firmy Schmalz, oraz oferowanych przez nią innowacyjnych rozwiązań

Wiadomości dotyczące firmy Schmalz oraz jej innowacyjnych rozwiązań podciśnieniowych

W naszym serwisie międzynarodowym przedstawiamy wiadomości oraz informacje na temat zastosowania naszych systemów podciśnieniowych. Zachęcamy do przeczytania informacji na temat tego, w jaki sposób komponenty podciśnieniowe oraz systemy chwytakowe optymalizują zautomatyzowane procesy, w jaki sposób urządzenia podnoszące oraz podnośniki podciśnieniowe ułatwiają przenoszenie ręczne, jak również w jaki sposób systemy mocowania są wykorzystywane do modernizacji centrów obróbczych CNC.

Wiadomości firmowe od polskiego oddziału firmy Schmalz

Chwytak powierzchniowy FMHD firmy Schmalz: Łatwy w utrzymaniu i skuteczny w procesach przenoszenia konstrukcji drewnianych

19.07.2017
chwytak powierzchniowy
Firma Schmalz rozszerza zakres swoich efektywnych rozwiązań próżniowych o powierzchniowy system chwytakowy FMHD służący do pełnego zautomatyzowanego procesu przenoszenia w przemyśle drzewnym. Chwytak charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, ponadto jest łatwy w obsłudze, a dzięki całkowicie zintegrowanemu rezerwuarowi podciśnienia zużywa bardzo mało energii.
 

Bezpieczne chwytanie delikatnego szkła

13.04.2017
delikatne chwytanie cienkiego szkła
Przedmioty o delikatnych i wrażliwych powierzchniach podczas transportu oraz w procesach produkcyjnych wymagają szczególnie delikatnego traktowania. Mając to na uwadze, firma J. Schmalz GmbH opracowała specjalną matę ochraniająca dla powierzchniowych podciśnieniowych systemów chwytakowych FXP oraz FMP, która między innymi może być wykorzystana do delikatnego chwytania bardzo cienkiego szkła, nie powodując przy tym żadnych zarysowań. Ponadto mata ochraniająca wykonana ze specjalnej siateczki może być również zastosowana na chwytakach powierzchniowych używanych w pomieszczeniach czystych.
 

Nowy podciśnieniowy system do transportu i montażu okien o udźwigu do 500 kg

04.04.2017
system do transportu okien
J. Schmalz GmbH pracuje nad nową wersją chwytaka podciśnieniowego o udźwigu 500 kg do transportu okien, szyb, konstrukcji szklanych, fasad szklanych i innych elementów szklanych.
 

Informacje prasowe

Informacje prasowe dotyczące produktów oraz międzynarodowej działalności Grupy Schmalz. Zachęcamy do pobierania tekstów w języku angielskim, francuskim, włoskim i hiszpańskim oraz towarzyszących artykułom zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Informacje prasowe dotyczące komponentów podciśnieniowych

Informacje prasowe dotyczące podciśnieniowych systemów chwytakowych

Informacje prasowe dotyczące podciśnieniowych systemów przenoszenia

Informacje prasowe dotyczące podciśnieniowych systemów mocowania

Informacje o targach branżowych

Każdego roku firma Schmalz prezentuje swoje najnowsze produkty na licznych międzynarodowych targach branżowych.

Daty międzynarodowych targów branżowych

Biuletyn

Zachęcamy do zapisania się do naszego biuletynu, dzięki czemu będą mogli Państwo regularne otrzymywać informacje na tematy związane z automatyzacją z wykorzystaniem rozwiązań podciśnieniowych.

Powiadomienie dotyczące biuletynu i archiwum