Wiadomości dotyczące Specjalisty w dziedzinie techniki podciśnieniowej, firmy Schmalz, oraz oferowanych przez nią innowacyjnych rozwiązań

Wiadomości dotyczące firmy Schmalz oraz jej innowacyjnych rozwiązań podciśnieniowych

W naszym serwisie międzynarodowym przedstawiamy wiadomości oraz informacje na temat zastosowania naszych systemów podciśnieniowych. Zachęcamy do przeczytania informacji na temat tego, w jaki sposób komponenty podciśnieniowe oraz systemy chwytakowe optymalizują zautomatyzowane procesy, w jaki sposób urządzenia podnoszące oraz podnośniki podciśnieniowe ułatwiają przenoszenie ręczne, jak również w jaki sposób systemy mocowania są wykorzystywane do modernizacji centrów obróbczych CNC.

Wiadomości firmowe od polskiego oddziału firmy Schmalz

10 korzyści dla pracowników i pracodawców płynących z zastosowania podciśnieniowych systemów przenoszenia

10.01.2018
do przenoszenia okien
Podciśnieniowe systemy przenoszenia mają zastosowanie w wielu branżach przemysłowych. Wykorzystywane są zarówno przez producentów okien i drzwi jak i przez producentów mebli. Za pomocą podnośnika i chwytaka mogą być chwytane różnego typu ładunki. Jakie są korzyści z ich zastosowania?
 

Nowy generator podciśnienia firmy Schmalz: Generowanie podciśnienia bez sprężonego powietrza

15.09.2017
generator podciśnienia
Elektryczny generator podciśnienia ECBP firmy J. Schmalz GmbH reprezentuje generację inteligentnych generatorów próżniowych, które nie wymagają zasilania sprężonym powietrzem. ECBP posiada zintegrowany interfejs do łączenia z chwytakami oraz robotami i jest dedykowany do zastosowania w lekkich robotach przemysłowych, zarówno w aplikacjach mobilnych, jak i w stacjonarnych procesach chwytania.
 

Łatwe dźwiganie! Schmalz pracuje nad egzoszkieletem

25.08.2017
egzoszkielet schmalz
W przypadku ręcznych prac transportowych takich jak podnoszenie ładunków, robotyka wspomagająca układ mięśniowy może znacznie ułatwić procesy dźwigania, co więcej może zmniejszyć negatywne skutki wywoływane przez ciężką pracę. Firma Schmalz widzi coraz większy popyt na produkty, które pomagają pracownikom w transporcie lekkich ładunków. W ramach projektu badawczego firma opracowała egzoszkielet, który wspomaga podnoszenie ciężarów.
 

Informacje prasowe

Informacje prasowe dotyczące produktów oraz międzynarodowej działalności Grupy Schmalz. Zachęcamy do pobierania tekstów w języku angielskim, francuskim, włoskim i hiszpańskim oraz towarzyszących artykułom zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Informacje prasowe dotyczące komponentów podciśnieniowych

Informacje prasowe dotyczące podciśnieniowych systemów chwytakowych

Informacje prasowe dotyczące podciśnieniowych systemów przenoszenia

Informacje prasowe dotyczące podciśnieniowych systemów mocowania

Informacje o targach branżowych

Każdego roku firma Schmalz prezentuje swoje najnowsze produkty na licznych międzynarodowych targach branżowych.

Daty międzynarodowych targów branżowych

Biuletyn

Zachęcamy do zapisania się do naszego biuletynu, dzięki czemu będą mogli Państwo regularne otrzymywać informacje na tematy związane z automatyzacją z wykorzystaniem rozwiązań podciśnieniowych.

Powiadomienie dotyczące biuletynu i archiwum