Przyssawki płaskie (okrągłe)

 • Do przenoszenia elementów płaskich
 • Mała objętość
 • Szybkie i precyzyjne chwytanie

Eżektory kompaktowe

 • Zintegrowane zawory ssawne i spustowe
 • Zintegrowany filtr i czujnik ciśnienia
 • Opcjonalna funkcja oszczędzania sprężonego powietrza i funkcje sterowania zasilaniem i przebiegiem procesu

Elektroniczne czujniki podciśnienia / ciśnienia

 • Elektroniczne czujniki podciśnienia i ciśnienia z i bez wyświetlaczy
 • Szeroki zakres pomiaru: od -1 do 10 barów
 • Czujniki PNP i NPN

Systemy stołów z konsolami

 • Systemy mocowania do konsoli Schmalz (jedno i dwuobwodowe) oraz konsoli firm Biesse i SCM/Morbidelli

Zapasowe płyty ssące

 • Zapasowe płyty ssące stosowane przy wymianie zużytych płyt w blokach podciśnieniowych

Systemy mocujące do obróbki szkła

 • Podciśnieniowa technologia mocowania do obróbki CNC elementów roboczych wykonanych z szkła
 • Zapewnia wysoką wydajność i elastyczność procesu produkcyjnego
 • Odporne na zużycie wkładki cierne zapewniają wysoką precyzję mocowania

Nasze jednostki biznesowe

Technologia podciśnienia w automatyce

Szeroka gama podzespołów od projektowania własnych systemów podciśnieniowych Opracowane na indywidualne zamówienie, gotowe do podłączenia systemy chwytakowe.

Podnośniki podciśnieniowe i systemy żurawi

Podnoszące ergonomię pracy systemy przenoszenia wspomagające prace wykonywane ręcznie. Rozwiązania obejmują podnośniki podciśnieniowe i kompatybilne z nimi suwnice.

Podciśnieniowe systemy mocowania

Podciśnieniowa technologia mocowania gwarantująca niezawodną i niepowodująca odkształceń obróbkę elementów roboczych w centrach obróbczych CNC.

Sprawdź cenę i czas dostawy

Podzespoły dla automatyki, podciśnieniowej technologii mocowania i wyposażenie warsztatowe

Wiadomości, Targi i Oferty Pracy

10/28/2020

Złap to co przyszło.

Firma Schmalz zaprojektowała nowy chwytak wielozadaniowy do podnośników podciśnieniowych z serii JumboFlex. Dzięki zastosowaniu w produkcji technologii druku 3d jest on szczególnie lekki i kompaktowy. Chwytak wielofunkcyjny jest teraz dostępny w...

Read more
10/20/2020

SchmalzEXPO: Innowacje w przestrzeni wirtualnej.

Niezależnie od tego, czy chodzi o ciasteczka czy kartony, firma Schmalz ma rozwiązanie dla niemal każdego zadania związanego z ich obsługą. Ekspert ds. podciśnienia zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia i nowe produkty podczas internetowych targów...

Read more
10/13/2020

Bezpieczny chwytak. Tolerancja dla kształtu i rozmiaru.

Schmalz opracował nowy chwytak do zautomatyzowanej obsługi: FQE nadaje się do wielu różnych zadań, w tym do pracy z robotami współpracującymi, a także umożliwia szybkie i niezawodne chwytanie elementów o różnych kształtach i rozmiarach.

Read more

Informacje Prasowe > Pokaż wszystkie

Centrum mediów firmy Schmalz

Prezentowane na stronie schmalz.com materiały video

przedstawiają różnorodne zastosowania technologii podciśnieniowej

Technologia podciśnieniowa jednego z światowych liderów branży

Rzeczywiste, dające przewagę korzyści ze stosowania technologii podciśnieniowej

Technologia podciśnieniowa znajduje szerokie zastosowanie w wielu różnych branżach i jest wykorzystywana na wiele sposobów, z użyciem pojedynczych podzespołów podciśnieniowych, po kompletne systemy. Firma Schmalz to jeden z globalnych liderów tej branży. Łączy gromadzone od dziesięcioleci doświadczenie i kompleksową wiedzę z ambicją tworzenia zindywidualizowanych rozwiązań dla klientów z różnych branż. Wspieramy firmy w zakresie automatyki, technologii przenoszenia oraz chwytania, pomagając w opracowywaniu wydajniejszych procesów produkcyjnych i wytyczając dzięki technologii podciśnieniowej nowe ścieżki.

Wspólną cechą wszystkich podzespołów i systemów podciśnieniowych jest wykorzystanie podciśnienia, jako siły trzymającej. Technologia podciśnieniowa jest wykorzystywana w wielu branżach - firma Schmalz oferuje pomoc i wsparcie przedsiębiorstwom działającym w różnych sektorach gospodarki, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, chemicznym i farmaceutycznym, szklarskim i drzewnym, opakowaniowym, logistyce i energetyce wiatrowej. Przywiązujemy dużą uwagę do zaspokojenia specyficznych wymagań poszczególnych branż i do tworzenia indywidualnych rozwiązań wykorzystujących technologię podciśnieniową.

Schmalz, przedsiębiorstwo założone w roku 1910, jest dziś wiodącym dostawcą systemów podciśnieniowych dla przemysłu motoryzacyjnego, procesów przenoszenia i mocowania. Nasza międzynarodowa sieć przedstawicielstw wspiera zdobywanym od wielu lat doświadczeniem krajowe i zagraniczne przedsiębiorstwa i dzieli się wiedzą dającą rzeczywistą przewagę konkurencyjną. Posiadający ekspercką wiedzę konsultanci są do Twojej dyspozycji, od etapu planowania, przez montaż, po przekazanie do eksploatacji i dalej. Możesz w pełni korzystać z współpracy z zaufanym i rzetelnym partnerem wyznaczającym nowe standardy dla stosowanych przez siebie procesów produkcyjnych w zakresie technologii podciśnieniowej i oferującym imponujące rozwiązania o najwyższym poziomie innowacyjności i funkcjonalności.

Innowacyjna technologia podciśnieniowa: od indywidualnych podzespołów po rozwiązania systemowe

Od indywidualnych podzespołów podciśnieniowych takich, jak przyssawki (kielichy), po specjalne chwytaki i generatory podciśnienia - bogata oferta firmy Schmalz pozwala dobrać optymalny sprzęt spełniający specyficzne wymagania. Oprócz wspomnianych podzespołów, asortyment produktów firmy Schmalz obejmuje także podciśnieniowe systemy chwytakowe, oferowane jako systemy powierzchniowe lub warstwowe, oraz jako chwytaki wieloprzyssawkowe. Modułowa budowa tych kompletnych, gotowych do podłączenia rozwiązań gwarantuje maksymalną elastyczność, również w specyficznych zastosowaniach.

Podciśnieniowe systemy przenoszenia (np. zawiesia) upraszczają procesy robocze i umożliwiają ostrożne i wydajne przenoszenie elementów roboczych, a oferowane przez naszą firmę systemy mocowania to gwarancja dokładnego i pewnego zamocowania, spełniającego specyficzne wymagania Twojego procesu.

Firma Schmalz oferuje w dziedzinie technologii podciśnieniowej wyjątkowo bogate portfolio produktów i usług, które można dopasować z myślą o stworzeniu optymalnego rozwiązania dla potrzeb i koncepcji każdego klienta. Więcej informacji możesz znaleźć w naszym nowym katalogu produktów podciśnieniowych. Na 700 stronach prezentujemy tam ponad 3.500 produktów i gwarantujemy, że dla każdego zadania znajdziesz tam najlepsze rozwiązanie.