Cel naszej działalności

Schmalz to firma rodzinna, przykładająca dużą wagę do długofalowych celów. Nasza filozofia opiera się o zasadę zrównoważonego rozwoju: sukces ekonomiczny łączymy z zaangażowaniem w ochronę środowiska i działaniami na rzecz społeczności. To dla nas gwarancja samowystarczalności i koniecznej do działania twórczej swobody.

Dzięki przyświecającej nam zasadzie zrównoważonego rozwoju, jak również dzięki zoptymalizowanym i wydajnym procesom, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką konkurencyjność i możemy naszym klientom zagwarantować, że jesteśmy godnym zaufania partnerem, z którym warto wejść w długofalową współpracę. Nasi klienci utożsamiają markę Schmalz z innowacyjnymi produktami i usługami, oferowaną na całym świecie zaawansowaną technologią oraz niezrównaną wiedzą praktyczną.

Dla klientów przekonujący są tylko entuzjastycznie nastawienie pracownicy, którzy potrafią opracowywać świetne, innowacyjne produkty, spełniające wymagania klientów i pozwalające im czerpać zyski. Motywacja do nieprzeciętnie wydajnej pracy oraz lojalność pracowników firmy Schmalz bierze się z współczesnej kultury korporacyjnej oraz świadomości udziału w sukcesie biznesowym firmy.

Gotowość i zdolność naszej firmy do zmian jest dla nas istotna z osobistego punktu widzenia. Przykładowo, poprzez powołanie spółek zależnych działających na kluczowych rynkach międzynarodowych, udało się już nam zapewnić doskonałą, przyszłościową pozycję.

Zapewniamy, że partnerstwo z firmą Schmalz, globalnym liderem w technologii podciśnieniowej, przyniesie Ci długofalowe, rzeczywiste korzyści dające przewagę nad konkurentami.

Dr. Kurt Schmalz i Andreas Beutel
Dyrektorzy zarządzający