Złoty Medal MTP dla dwóch chwytaków do okien VacuMaster firmy Schmalz.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze produkty z rodziny chwytaków podciśnieniowych do przenoszenia okien i szyb VacuMaster otrzymały Złoty Medal MTP BUDMA 2020!

VacuMaster Glass 1000 zapewnia operatorowi oraz obrabianemu produktowi wysoki poziom bezpieczeństwa podczas przenoszenia. Przyssawki próżniowe użyte w VacuMasterach są najwyższej jakości i nie pozostawiają śladów chemicznych na przenoszonych szybach.
hwytak próżniowy do przenoszenia okien VacuMaster Window Comfort 500 firmy Schmalz to idealne i ergonomiczne rozwiązanie wspierające montaż i produkcję okien.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze produkty z rodziny chwytaków podciśnieniowych do przenoszenia okien i szyb  VacuMaster otrzymały Złoty Medal MTP BUDMA 2020!

Sąd konkursowy wyróżnił manipulatory dla firm z branży stolarki okiennej VacuMaster Glass 1000 oraz VacuMaster Window Comfort 500.

Oficjalne wręczenie statuetki nastąpi podczas uroczystej Gali wręczenia Złotych Medali Targów BUDMA 2020, która odbędzie się w dniu 4 lutego 2020r.

Już teraz zapraszamy Państwa do naszego stoiska numer 55 podczas targów BUDMA 2020, które będzie mieściło się w pawilonie 5. Zaprezentujemy tam nasze nagrodzone produkty oraz pozostałe innowacyjne manipulatory podciśnieniowe z naszej oferty.

VacuMaster Glass 1000

VacuMaster Glass 1000, to manipulator do przenoszenia szyb, którego cechuje nowoczesność, bezpieczeństwo i niezawodność w budownictwie:

  • dwuobwodowy system próżniowy i elektroniczne urządzenie ostrzegawcze.
  • konstrukcja modułowa i szybkozłącza 
  • długotrwała bateria do wielokrotnego ładowania
  • elastyczne rozmieszczenie płyt ssących dla różnych formatów szkła
  • pilot
  • brak pozostawiania śladów
  • sfatygowana factor - wysoki współczynnik bezpieczeństwa wynoszący 4 (standardowo, jest 2)

VacuMaster Glass 1000  zapewnia operatorowi oraz obrabianemu produktowi wysoki poziom bezpieczeństwa podczas przenoszenia. Przyssawki próżniowe użyte w VacuMasterach są najwyższej jakości i nie pozostawiają śladów chemicznych na przenoszonych szybach.

VacuMaster Window Comfort 500

Chwytak próżniowy do przenoszenia okien VacuMaster Window Comfort 500 firmy Schmalz to idealne i ergonomiczne rozwiązanie wspierające montaż i produkcję okien.

Jego główną cechą jest komfortowe manipulowanie oknami w tymi podnoszenie, obracanie, pochylanie ciężkimi oraz dużymi oknami o maksymalnej wadze do 500 kg, w tym obsługa okien z roletami lub głębokimi ramami okiennymi. Window Comfort 500 to ergonomiczny, podciśnieniowy system wspierający proces produkcji stolarki okiennej.
Korzyści: Znaczący wzrost wydajności produkcji okien przy zminimalizowaniu strat związanych z uszkodzeniami, odciążenie pracowników produkcyjnych w zakresie ręcznego przenoszenia szyb i okien,dzięki ergonomicznej budowie Bezpieczne przenoszenie ciężkich okien i tafli szkła bez pozostawiania śladów. Bezwysiłkowe obracanie i odchylanie elementów obrabianych, w tym okien, drzwi i tafli szklanych.