Podnośnik próżniowy - manipulator - JumboSprint

Do przenoszenia niewielkich elementów roboczych o wadze do 300 kg

Dokumentacja

Zastosowany w JumboSprint uchwyt operatorski o zakrzywionym kształcie opasuje cały podnośnik. Taka konstrukcja pozwala optymalnie umieścić podnośnik nad towarami takimi, jak worki lub bele gumowe. Ładunek podnosi się poprzez uniesienie uchwytu do góry i opuszcza pociągając go w dół.

System modułowy

Akcesoria do podnośników tubowych JumboSprint

Radiowy moduł zdalnego sterowania SRC

Jedno naciśnięcie przycisku to oszczędność do 40% energii

Radiowy moduł zdalnego sterowania SRC umożliwia wyłączenie generatora podciśnienia bezpośrednio na sterowniku i ponowne go włączenie, gdy zajdzie taka potrzeba. Aby aktywować radiowy moduł zdalnego sterowania wystarczy nacisnąć przycisk. Moduł nie wymaga zdalnego źródła energii, ponieważ jest wyposażony w ogniwo słoneczne.

Adapter szybkozłączny SWA

Pozwala na błyskawiczną wymianę chwytaka podciśnieniowego

Adapter szybkozłączny SWA umożliwia szybką i łatwą wymianę zamocowanego do tuby podnoszącej chwytaka podciśnieniowego, dzięki czemu podnośnik może pracować z innymi elementami roboczymi.

Moduł obracania

Umożliwia nieograniczone obracanie elementów roboczych

Moduł obracania DE umożliwia nieograniczone obracanie i precyzyjne pozycjonowanie elementów roboczych o wadze do 200 kg.

Moduł odpowietrzania BEL

Do błyskawicznego zwalniania elementów roboczych

Moduł odpowietrzania BEL umożliwia zwalnianie i odstawianie nieporowatych elementów roboczych.

Obudowa dźwiękoszczelna SBB

Zmniejsza poziom hałasu

Obudowa dźwiękoszczelna SBB zmniejsza poziom hałasu wytwarzanego przez generator podciśnienia do 65 dB(A) i chroni go przed zabrudzeniem. Łatwe mocowanie do opcjonalnej płyty do montażu dmuchawy.

Filtr przeciwpyłowy STF

Zapewnia ochronę przed pyłem

Filtr przeciwpyłowy STF uniemożliwia przedostanie się cząstek pyłu do generatora podciśnienia. Stanowi najlepszą, zawsze zalecaną ochronę generatora. Opcjonalny czujnik ciśnienia różnicowego z lampką ostrzegawczą informuje o konieczności wymiany filtra na nowy.

Przedłużenie cylindra tuby SZV

Pozwala sięgać w głąb pojemników

Przedłużenie cylindra tuby SZV umożliwia ergonomiczny załadunek i rozładunek pojemników siatkowych.

Wyłącznik napędu MSS

Zapewnia ochronę przed przeciążeniem termicznym

Wyłącznik napędu MSS umożliwia włączanie i wyłączanie generatora podciśnienia i jego ochronę przed przetężeniem. Wyłącznik można wbudować w słup żurawia bez konieczności wykonywania skomplikowanych połączeń. Opcjonalnie wyłącznik można wyposażyć w zamykaną obudowę.

Rękaw ochronny

Ochrona przed nadmiernym zużyciem

Łatwy w czyszczeniu rękaw ochronny chroni tubę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Siatka zabezpieczająca chroni chwytaki podciśnieniowe i tubę podnoszącą, gdy podnośnik nie jest używany, oraz oszczędza miejsce podczas jego magazynowania.