Usługi wokół podnośnika podciśnieniowego lub suwnicy/żurawia

Wkładamy całe nasze wieloletnie doświadczenie w projektowanie Państwa systemu, aby dopasować go do Państwa potrzeb. Jako klient mogą Państwo oczekiwać ergonomicznego rozwiązania obsługi, które sprawi, że Państwa procesy będą bardziej wydajne. Suwnice wolnoobrotowe umożliwiają wysoką prędkość roboczą i dokładność pozycjonowania - zarówno w połączeniu z manipulatore podciśnieniowym, jak i w wersji wolnostojącej.

Wysoko wykwalifikowani doradcy systemowi udzielą Państwu wsparcia od etapu planowania i projektowania, poprzez montaż i uruchomienie Państwa systemu podciśnieniowego, a także, oczywiście, poza nim.

Skontaktuj się z konsultantem klienta

Oddzwonienie i prośba o spotkanie

Badanie produktu

Schmalz Sp.z.o.o.
ul. Fabianowska 131/A1
62-052 Komorniki k/Poznania
Polska

T: +48 61 628 67 70
schmalz@schmalz.pl

Skontaktuj się z doradcą klienta

Chętnie doradzimy Ci i wspólnie z Tobą opracujemy rozwiązanie, które będzie pasowało do Twojej aplikacji. Proszę wybrać osobę kontaktową w swoim regionie lub kraju.

Uruchomienie i instrukcja

Gdy produkty zostaną dostarczone, nasi technicy serwisowi są dostępni na żądanie, aby pomóc Państwu na miejscu w uruchomieniu i poinstruować Państwa pracowników.

Serwis i konserwacja

Aby uniknąć ewentualnych napraw, oferujemy specjalne umowy serwisowe dedykowane naszym podnośnikom podciśnieniowym. Nasi technicy serwisowi przeprowadzają również testy zgodnie z przepisami prawa.

Katalogi i broszury

Nasze broszury i katalogi dają Ci szczegółowy wgląd w świat naszych produktów.

Jakość i gwarancja

Firma Schmalz posiada bardzo wysokie standardy jakości swoich produktów i usług. Liczne certyfikaty zgodne z normą ISO odzwierciedlają jakość produktów.

Używane urządzenia

Nasz asortyment używanych urządzeń oferuje Państwu możliwość zakupu tub podnoszących podciśnieniowych lub podciśnieniowych urządzeń podnoszących w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Centrum testowe

Każdy przedmiot obrabiany jest inny. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas projektowania systemu, w razie potrzeby możemy przeprowadzić próby podnoszenia z użyciem Państwa próbek.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt

Podnośniki podciśnieniowe w praktyce

Filmy video dają wgląd w szeroki zakres
zastosowań podnośników podciśnieniowych.