Technologia podciśnienia w automatyce

Firma Schmalz oferuje rozwiązania z dziedziny technologii podciśnienia dla automatyki. Szeroki asortyment podzespołów podciśnieniowych obejmuje wszystkie elementy potrzebne do zbudowania własnego systemu podciśnieniowego. Za konfigurację gotowych do podłączenia systemów chwytakowych odpowiadają doświadczeniu konsultanci.

Oferowane przez firmę Schmalz podzespoły podciśnieniowe i systemy chwytakowe pozwalają znacznie zwiększyć wydajność zautomatyzowanych procesów. Klienci firmy Schmalz, czy to działający w branży budowy maszyn czy robotyce, mają dostęp do świadczonych przez uznanych ekspertów usług konsultingu oraz rewolucyjnych i innowacyjnych rozwiązań dla wszystkich obszarów automatyki. Technologię podciśnienia można wykorzystać do pracy z małymi elementami, takimi jak układy elektroniczne czy płytki fotowoltaiczne, ale również do przenoszenia elementów mebli lub ciężkich arkuszy blachy.

Doświadczenie naszych ekspertów to gwarancja wydajnych i korzystnych ekonomicznie rozwiązań do automatyzacji procesów; począwszy od pojedynczych podzespołów, przez złożone systemy chwytaków, po rozwiązania opracowane dla konkretnych potrzeb.

Podciśnieniowe systemy chwytakowe

Firma Schmalz projektuje dedykowane systemy chwytakowe dla konkretnych zastosowań w automatyce. Jako klient, otrzymujesz system gotowy do podłączenia do posiadanych już robotów. Wykonywane przed dostawą testy gwarantują niezawodne i wydajne działanie systemu chwytaków. Projektując systemy chwytaków, inżynierowie firmy Schmalz korzystają z szerokiej gamy podzespołów podciśnieniowych.

Warstwowe podciśnieniowe systemy chwytakowe
Chwytaki wieloprzyssawkowe