Pianki uszczelniające do systemów chwytania powierzchniowego

Uniwersalny element uszczelniający do obróbki różnych elementów

Pianki uszczelniające firmy Schmalz są stosowane w podciśnieniowych systemach chwytakowych firmy Schmalz, takich jak np.: system chwytaków powierzchniowych FXP/FMP oraz  SBX-C jak również na chwytakach innych producentów. Zaletą pianek uszczelniających jest to, że przy użyciu tego samego chwytaka można obsługiwać różne elementy z minimalnymi nieszczelnościami. Pozwala to na dynamiczne i efektywne przesuwanie elementów o nierównościach, chropowatości i szczelinach.

Cechy w skrócie:

  • Długi okres użytkowania, do 10 razy dłuższy niż pianki konkurencyjne
  • Szybko rosnące zachowanie
  • Niewielkie różnice w jakości właściwości technicznych w całym okresie użytkowania
  • Łatwa wymiana bez konieczności czyszczenia, oszczędność czasu do 90 procent.

Używasz już systemu chwytającego od Schmalza?

Po prostu wpisz numer artykułu swojego chwytaka w naszym wyszukiwaniu, aby znaleźć odpowiedni artykuł. Pianki zastępcze można zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym, korzystając z listy akcesoriów chwytaka.

Używasz chwytaka innego producenta?

Teraz i Ty możesz skorzystać z naszej wszechstronnej wiedzy: Na życzenie możemy również produkować pianki do Twoich chwytaków innych producentów. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę na Twoją piankę uszczelniającą firmy Schmalz.

Poproś o wycenę teraz!

 

 


Dlaczego warto używać pianek uszczelniających firmy Schmalz?

Firma Schmalz jest ekspertem w dziedzinie pianek uszczelniających do chwytaków powierzchiowych. Pianki uszczelniające firmy Schmalz robią szczególne wrażenie dzięki swojej jakości, długiej żywotności i szybkiemu czasowi wymiany. Nawet przy długotrwałym użytkowaniu, jakość pianek uszczelniających nie ulega pogorszeniu. 

     

 

 

Dostosowujemy piankę do Twoich potrzeb, dobierając odpowiednią piankę i wzór otworów. Przykłady wzorów otworów:

In dieser Folge erklären wir Ihnen, wie Sie den Dichtschaum eines Flächengreifers vom Typ FXP/FMP schnell und einfach wechseln können.

 

Weitere Informationen finden Sie auf unserer Website www.schmalz.com

(copy 2)

Pianki uszczelniające Schmalz można łatwo wymieniać dzięki folii szybkowymiennej. Menedżer produktu Ken Steyerl pokaże Ci, jak to działa z systemem chwytakowym FXP/FMP.

Oczywiście, Państwa indywidualna pianka zostanie również wyposażona w folię do szybkiej wymiany. Zamówcie Państwo piankę uszczelniającą już dziś.  

Poproś o wycenę teraz!

Nasze systemy chwytakowe w sklepie internetowym