Technologia próżniowa dla cyfrowej fabryki

Podłączony do Kontroli. Schmalz Connect.

Przemysł 4.0 rozwija się na inteligentnych urządzeniach (IoT), które komunikują się ze sobą w fabryce cyfrowej. W gamie produktów Schmalz Connect firma Schmalz łączy w sobie całą gamę takich inteligentnych urządzeń obiektowych.

Najnowocześniejsze komponenty podciśnieniowe są szybko integrowane ze środowiskiem aplikacji za pośrednictwem takich interfejsów, jak IO-Link, Ethernet lub NFC. W sposób ciągły gromadzą one i interpretują dane dotyczące energii i stanu procesu oraz udostępniają je w panelu sterowania, na smartfonie operatora oraz w chmurze. W ten sposób możliwe staje się bezproblemowe monitorowanie całego procesu, co umożliwia prewencyjną konserwację w celu zapobiegania przestojom i optymalizacji zużycia energii.

 

„Szybko zintegrowane, stale monitorowane. To jest Schmalz Connect.“

Korzyści wynikające z zastosowania systemu Schmalz Connect

Szybki start operacji

Gotowy do natychmiastowego użytku.

Integracja poprzez NFC, IO-Link i Ethernet sprawia, że rozpoczęcie pracy jest do 75 procent szybsze.

Efektywne działanie

Optymalna wydajność.

Monitorowanie i optymalizacja danych i stanów maszyn z dowolnego miejsca i w czasie rzeczywistym.

Konserwacja zapobiegawcza

Zwiększony czas sprawności maszyny.

Wykrywanie subtelnych zmian i zmniejszanie prawdopodobieństwa nieuchronnych awarii - zanim doprowadzą one do przestoju systemu.

"Przemysł 4.0 jest możliwy tylko dzięki przejrzystym danym o procesie i stanie."

Industrie 4.0 lebt von intelligenten Geräten, die in der digitalen Fabrik miteinander kommunizieren. Im Produktprogramm Schmalz Connect bündelt Schmalz eine ganze Bandbreite solcher Smart Field Devices.


Czy znasz już Schmalz Select?

Prosty wybór, szybka dostawa, dostępność na całym świecie. Nasz ulubiony asortyment produktów do wielu standardowych zastosowań.

Więcej o Schmalz Select