Usługi dla Twojego systemu próżniowego

Nasza wiedza w dostarczaniu systemów w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w produkcji komponentów zapewnia prawdziwą przewagę konkurencyjną, której potrzebujesz. Dzięki przyszłościowemu podejściu, z naciskiem na innowacje technologiczne i wydajność funkcjonalną, zapewniamy ekonomiczne i wydajne procesy.

Nasi wysoko wykwalifikowani konsultanci oferują porady dotyczące wszystkich potrzeb związanych z systemami próżniowymi i technologią podciśnienia, od planowania i projektowania po instalację, uruchomienie i nie tylko.

Wybierz swojego konsultanta

Oddzwonienie i prośba o spotkanie

Zapytania dotyczące produktu

Kontakt

Schmalz Sp.z.o.o.
ul. Fabianowska 131/A1
62-052 Komorniki k/Poznania
Polska

T: +48 61 628 67 70
schmalz@schmalz.pl

Wybierz swojego konsultanta

Chętnie doradzimy ci i wspólnie z tobą opracujemy rozwiązanie, które będzie pasowało do twojej aplikacji. Proszę wybrać osobę kontaktową w swoim regionie lub kraju.

Zestawy testów

Dzięki naszym testom możesz zidentyfikować odpowiednie komponenty dla swojej aplikacji w zaledwie kilku krokach.

Centrum testowe

Każdy przedmiot jest inny. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas projektowania systemu, w razie potrzeby możemy przeprowadzić testy podnoszenia Państwa oryginalnych elementów.

Katalogi i broszury

Nasze broszury i katalogi dają Ci szczegółowy wgląd w świat naszych produktów.

Szkolenie

Przekazujemy wiedzę w Schmalz Academy - starannie dostosowaną do potrzeb Twoich pracowników.

Instrukcja obsługi i modele CAD

W naszym katalogu produktów, instrukcje obsługi, dokumentacja urządzenia, oprogramowanie oraz dane 2D i 3D CAD są dostępne do bezpłatnego pobrania. Proszę się poinformować o dostępie.

Konserwacja i naprawa

Nasze produkty oferują rozbudowane funkcje do prewencyjnej konserwacji państwa systemu. W przypadku wystąpienia awarii, naprawimy państwa proces tak szybko, jak to możliwe.

Jakość i gwarancja

Firma Schmalz ma bardzo wysokie wymagania co do jakości swoich produktów i usług. Liczne certyfikaty zgodne z normą DIN ISO świadczą o jakości produktów.

Kalkulator próżni

[Skorzystaj z naszego kalkulatora próżniowego jako małego asystenta przy planowaniu projektu.

Sklep internetowy: Narzędzia i usługi

Nasza strona internetowa oferuje obszerne informacje, ale także funkcje, które upraszczają zakupy w Schmalz. Przejrzyj sam!