Technologia próżniowa dla automatyki

Komponenty próżniowe

Dzięki komponentom próżniowym możesz zaprojektować i skonstruować swój indywidualny system chwytania. Szeroka gama produktów rozciąga się od przyssawek próżniowych i generatorów próżni po elementy do montażu i monitorowania systemu.

Systemy chwytania próżniowego

Systemy chwytania próżniowego są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​twojej aplikacji i są gotowe do podłączenia. Systemy obejmują zarówno systemy chwytania warstw i powierzchni, jak i gotowe do podłączenia pająki ssące do stosowania we wszystkich obszarach automatyki.

Poniższy formularz służy do szybkiego i dobrze uzasadnionego technicznie planowania projektu i / lub tworzenia ofert. Proszę go wypełnić lub skorzystać z poniższego kwestionariusza PDF.

PL_Inquiry_VA-CO/VA-SY

Który dział produktów firmy Schmalz najbardziej Cię interesuje?
Business Units
Jakie materiały mają być przenoszone?
Materiał wykonania
Powierzchnia
Jakie są wymiary i waga elementów roboczych?
Przyspieszenie i czas cyklu
Próbki części / materiałów
Możliwe dostarczenie do firmy Schmalz
Wiadomość dla firmy Schmalz
Dane firmy
Dane osobowe
* Forma grzecznościowa
Wysyłka dokumentów do firmy Schmalz

Tu możesz przesłać swoje dokumenty. Pamiętaj proszę, że rozmiar pliku nie może przekroczyć 10 MB i musi mieć rozszerzenie zip, pdf, jpg, png lub musi to być plik MS Office.

Ochrona danych i informacje prawne

Przesyłając niniejszy formularz do firmy Schmalz wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystanie swoich danych do wszystkich dozwolonych przepisami prawa celów.

Ochrona danych

Copy of inquiry