Usługi

Nasze doświadczenie w budowie systemów, połączone z wieloletnimi tradycjami w produkcji podzespołów i elementów, daje Ci rzeczywistą przewagę nad konkurencją. Myśląc przyszłościowo i skupiając się na innowacjach technologicznych oraz praktycznej funkcjonalności gwarantujemy wysoką opłacalność i wydajność procesów wykonywanych z użyciem naszych rozwiązań.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami lub do przesłania zapytania.

Regionalna sprzedaż terenowa

Konsultanci terenowi zapewniają eksperckie usługi doradcze w Twojej firmie. Już teraz zorganizuj taką wizytę.

Lokalizacje międzynarodowe

Spółki zależne i partnerzy handlowi firmy Schmalz chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania dotyczące technologii podciśnieniowych. To właśnie dzięki nim firma Schmalz może błyskawicznie świadczyć eksperckie usługi doradcze na całym świecie. Przejdź do prezentacji lokalizacji międzynarodowych.

Zapytanie o produkty

Czy w swojej firmie stosujesz zastosowania, w jakich moglibyśmy Cię wspomóc? Czy potrzebujesz pomocy w odnalezieniu właściwego produktu? Opisz swoje zastosowania, a nasz konsultant się z Tobą skontaktuje.

Katalogi i broszury

Tu można zamówić lub pobrać nasze katalogi jako pliki PDF. Publikacje te zawierają szczegółowe informacje o naszych produktach.

Szkolenia

Wykwalifikowana i zmotywowana kadra jest kluczowa, jeśli ambicją przedsiębiorstwa jest wysoka konkurencyjność. Firma Schmalz dzieli się swoją bogatą wiedzą z dziedziny technologii podciśnienia, przekazując informacje idealnie dopasowane do potrzeb Twoich pracowników.

Sklep online

Sklep online o zasięgu międzynarodowym oferujący ponad 6.000 produktów (podzespołów i systemów mocowania) dostępny jest pod adresem schmalz.com.